ДИСЦИПЛИНЫ

Раздел работ:

ВЭД


Тема: Аналіз системи менеджементу контрактної діяльності на ВАТ "Центролит"
Тип: Курсовая (Отчет по практике)
Дата добавления: 2012-09-24 14:30:24
Автор:
Обьем: 75
Цена: 35 грн.

Содержание:

 

Вступ

1.     Теоретичні засади договірних основ роботи мережі торгових підприємств

1.1. Поняття громадсько-правового договору та його історичні джерела

1.2. Договір як складова управлінської документації

1.3. Види та типи договорів

Розділ 2. Практичні аспекти договірних  основ роботи торгових підприємств

2.1. Характеристика підприємства

2.2. Аналіз стану договірних основ роботи торгового підприємства

2.3. Шляхи вдосконалення договірних основ роботи торгових підприємства

Висновки

Список використаних джерелВыводы:

 

Вивчаючи та розкриваючи договірні взаємовідносини та партнерські зв‘язки у підприємницькій діяльності, я прийшов до висновку, що права та обов’язки сторін, виражені в умовах правового договору, повинні відповідати принципам цивільно-правового господарсько-правового регулювання, і насамперед принципам рівності, автономії волі і майнової відповідальності, самостійності учасникам договірних відносин. Тільки в цьому випадку можна вести мову про цивільні права й обов'язки чи про цивільно-правове зобов'язання.

Характерною рисою договору є те, що кожна зі сторін за договором має право вимагати від іншої сторони виконання його умов та зобов‘язань, але одночасно несе перед нею і визначені договором обов’язки.

Істотною умовою кожного договору є ціна, тому надзвичайно важливе значення будуть мати положення, що регулюють умову договору про ціну. Оскільки за умов нестабільності та зростання цін можливо, одна зі сторін договору може зазнати збитків від взятого на себе зобов‘язання. Тому обов‘язково потрібно зазначати в договорі, що при зміні цін на матеріали та комплектуючі, енергоносії та інше ціна договору може змінювати. Але одночасно така зміна має бути оформлена у письмовій формі.

Сторони договору можуть встановлювати для регулювання своїх взаємин правила, що відрізняються від тих, котрі передбачені нормами права і не є обов‘язковими, а, отже, визначити свої права й обов’язки. Це дає можливість партнерам в підприємницькій діяльності самостійно визначати умови та обов‘язки по договору.

Таким чином, можна зробити висновок про те, що ідея автономії волі, втілена в нашому законодавстві, залежить від самого суб’єкта права і відповідно, кожний вправі вибирати той вид договору, у якому він зацікавлений. Що дає право учасникам підприємницьких відносин самостійно обирати найбільш правильний та вигідний для себе вид договору.

І на закінчення, слід відзначити – укладений договір або угода не повинні суперечити чинному законодавству України. Оскільки такий договір буде недійсним, а відповідно сторони такого договору будуть зобов‘язані повернутись до попереднього становища.

Підводячи підсумки проведеної роботи слід зазначити, що основна мета, яка була поставлена перед нами, досягнута. Іншими словами, ми провели короткий аналіз менеджменту контрактної діяльності на ВАТ "Центролит".

     Як результат кожного етапу роботи ми маємо:

  • виявлені специфічні особливості укладання контрактів на поставку чугунного лиття за кордон;
  • уяву про організаційні підходи щодо знаходження партнерів;
  • висунуті деякі пропозиції та рекомендації стосовно удосконалення даного виду діяльності на підприємстві, а саме стосовно цінової політики контракту, застосування базових умов "Інкотермс" та регламентація вирішення спорів у арбітражах.

     Отримані результати дослідження та рекомендації є не лише фактами. Їх, у разі необхідності, можно використати для покращення ситуації у сфері контрактної діяльності на підприємстві, як матеріал для подальшого розвитку та вдосконалення виявлених результатів.Вернулся в раздел работ Скачать работуЕсли Вам не подходят способы оплаты, указанные на сайте, Вы можете оплатить доступ к работам, перечислив деньги на карту Приватбанка. Для уточнения реквизитов обращайтесь к администратору

ЕСЛИ У ВАС ВОЗНИКЛИ ВОПРОСЫ ПО ПОВОДУ ДОБАВЛЕНИЯ ИЛИ СКАЧИВАНИЯ РАБОТ ОБРАЩАЙТЕСЬ К АДМИНИСТРАТОРУ САЙТА:

+380969431646, +380501022921 или helpstudentu@mail.ru

Логин:
Пароль:
  Напомнить пароль ?
 

Если вы не зарегистрированы, пожалуйста, зарегистрируйтесь